- Szczegóły
-
Opublikowano: poniedziałek, 23, wrzesień 2013 21:55
-
Waldemar Olszyna
-
Odsłony: 996
Reprezentacja miasta Kalisza na zawody rejonowe w LA-01.10.13
Reprezentacja miasta na zawody Rejonowe-01.10.13-Ostrów Wlkp |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SKOK W DAL DZIEWCZĄT |
|
|
|
|
|
rocznik |
wynik |
|
|
Agata Kuświk |
II LO |
97 |
469 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PCHNIĘCIE KULĄ DZIEWCZĄT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Małgorzata Pietrzak |
ZSE |
97 |
10,23 |
|
|
Natalia Czarnecka |
II LO |
96 |
9,37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karolina Sroczyńska |
V LO |
97 |
120 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 m ppł dz. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tatiana Fiodorowicz |
ZSE |
95 |
20,31 |
|
|
Mariola Zubrowska |
ZSGH |
95 |
20,71 |
|
|
|
|
100 m dz. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daria Woźniak |
IV LO |
97 |
13,54 |
|
|
Maja Kubiaczyk |
II LO |
97 |
13,65 |
|
|
Kinga Marcinak |
ZSGH |
96 |
13,98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
400 m dz. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Izabella Krot |
II LO |
97 |
63,11 |
|
|
Dominka Szymczak |
II LO |
97 |
69,15 |
|
|
Anna Pawlak |
ZSGH |
96 |
74,23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
800 m dz. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martyna Melka |
ZSP 2 97 |
02:32,1 |
|
|
Anna Przyjazna |
II LO 97 |
02:43,3 |
|
|
Marlena Wawrzyniak |
I LO 97 |
02:50,5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1500m dz. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliwia Dyonizy |
II LO 97 |
05:41,2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PCHNIĘCIE KULĄ CHŁOPCÓW |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Łukasz Jędrusiak |
ZSP 2 |
96 |
13,78 |
|
|
Michał Konopa |
ZSGH |
96 |
12,59 |
|
|
Jakub Klimkiewicz |
ZSP 2 |
95 |
11,89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcin Binduga |
V LO |
95 |
170 |
|
|
Filip Świątnicki |
IV LO |
95 |
170 |
|
|
Szymon Kluszczyński |
II LO |
95 |
165 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SKOK W DAL CHŁOPCÓW |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emiliusz Suski |
ZSGH |
95 |
524 |
|
|
Adam Niciejewski |
ZSE |
97 |
522 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 ppł |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michał Bratek |
II LO |
95 |
19,89 |
|
|
Bartek Jóźwiak |
II LO |
97 |
19,92 |
|
|
Jan Budziński |
II LO |
97 |
20,11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Pasternak |
II LO |
97 |
11,77 |
|
|
Konrad Sobański |
II LO |
96 |
11,89 |
|
|
Mateusz Wojtaszak |
II LO |
97 |
12,02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adam Michalak |
II LO |
95 |
25,97 |
|
|
Michał Polowczyk |
II LO |
95 |
26,12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
400 m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Przemek Wojcieszak |
II LO |
95 |
51,21 |
|
|
Adam Frankowski |
II LO |
95 |
57,56 |
|
|
Zdzisław Pokrzywa |
ZSE |
96 |
60,89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
800 m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Patryk Tomaszewski |
II LO |
97 |
02:16,5 |
|
|
Dawid Kowalski |
V LO 97 |
02:18,7 |
|
|
Adrian Pacholski |
II LO 97 |
02:20,8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1500 m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rafał Mrowiński |
II LO |
97 |
04:24,3 |
|
|
Adam Wajgelt |
V LO |
96 |
04:50,4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3000 m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Patryk Kubiak |
ZSGH |
96 |
09:11,9 |
|
|
Mateusz Skarbiecki |
ZSP 2 |
95 |
10:02,7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wyjazd reprezentacji na zawody rejonowe w dn.01.10.2013 godz.9.30-dworzec PKP |
Kierownikiem wyjazdu będzie kol. W.Olszyna. Zgloszenia wg SZS Wielkopolska. |