Mistrzostwa Kalisza w Tenisie Stołowym Drużynowym Szkół Gimnazjalnych

Mistrzostwa Kalisza w Tenisie Stołowym Drużynowym

dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych

Finał Miasta – 12.10.2013r.  – Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu

 

Termin – 12.10.2013 (sobota)  

Weryfikacja zespołów – godz. 8:45

Rozpoczęcie zawodów – godz. 9:00

Miejsce – Zespół Szkół Nr 9 w  Kaliszu ul. Hanki Sawickiej (hala sportowa)

Zgłoszone zespoły – chłopcy – 10I,10II,9,7I,7II,4I,4II,3,2,1I,1II,Edu

                                     dziewczęta – 10I,10II,9,7,4,3,1I,1II,Edu

Zasady uczestnictwa – w skład drużyny wchodzi dwoje uczniów rok urodzenia

                                     1998 i młodszy.

Sposób rozegrania zawodów – w zależności od ilości potwierdzonych zgłoszeń zespołów.

Regulamin zawodów na stronie internetowej www.szswielkopolska.pl

Prosimy o potwierdzenia zgłoszenia  udziału do dnia 04.10.2013 roku do kol. Jacka Jareckiego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Mistrzostwa Kalisza w Tenisie Stołowym Drużynowym

dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych

Finał Miasta – 12.10.2013r.  – Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu

 

dziewczęta

 

Zgłoszone zespoły: 1I,1II,3,4,7,9,10I,10II,KSO Edukator

 

Po rozegraniu meczów rundy eliminacyjnej systemem brazylijskim wyłoniono czwórkę półfinalistów.

 

półfinał A

Gimnazjum Nr 3 – Gimnazjum KSO Edukator    0 : 3  (0:2,1:2,0:2)     

                                                                                                                                                     

półfinał B

Gimnazjum Nr 1I – Gimnazjum Nr 1II                  1 : 3  (0:2,2:0,0:2,0:2)         

                                                                                                                                                                         

mecz o I miejsce

Gimnazjum Nr 1II – Gimnazjum KSO Edukator   3 : 1  (2:0,0:2,2:0,2:0)

                                                                                                                                                                                                                                                                   

mecz o III miejsce

Gimnazjum Nr 1I – Gimnazjum Nr 3                     3 : 1  (1:2,2:0,2:1,2:0) 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

 

I miejsce – Gimnazjum Nr 1II – Anna Kranc 1998, Zuzanna Marucha 1998

II miejsce – Gimnazjum KSO Edukator – Aleksandra Grześkiewicz 1998,

                                                                       Różewicz Nikola 1998

III miejsce – Gimnazjum 1I –  Dworacka Julia 2000, Generowicz Aleksandra 2000                                                        

IV miejsce – Gimnazjum Nr 3 – Agnieszka Łukasiewicz 1998, Zuzanna Leszka

                                                       1999

V-VI miejsce – Gimnazjum Nr 7 – Ada Barankiewicz 1998, Gabriela Mizgalska

                                                           1998

                        Gimnazjum Nr 10II – Weronika Dolak 1999, Weronika Kęszka 1999

VII miejsce – Gimnazjum Nr 10I –  Zuzanna Kazimierczak 1998, Dominika Tomak

                                                             1998

VIII-IX  miejsce – Gimnazjum Nr 9 – Karolina Pertkiewicz 1999,

                                                               Aleksandra Zapała 1999

                              Gimnazjum Nr 4 – Maja Fułek 1998, Karolina Śmiłowska 2000

                                                        

chłopcy

 

Zgłoszone zespoły: 1I,2,3,4,7I,7II,9,10I,10II,Edukator

 

Po rozegraniu meczów rundy eliminacyjnej systemem brazylijskim wyłoniono czwórkę półfinalistów.

 

półfinał A

Gimnazjum Nr 10 – Gimnazjum Nr 7                     3 : 1  (2:0,1:2,2:0,2:0)    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

półfinał B

Gimnazjum Nr 1 – Gimnazjum nr 3                        3 :2  (1:2,0:2,2:0,2:0,2:0)

 

mecz o I miejsce

Gimnazjum Nr 1 – Gimnazjum Nr 10                     3 : 2  (0:2,2:0,2:1,0:2,2:0)

 

mecz o III miejsce

Gimnazjum Nr 3 – Gimnazjum Nr 7                       3 : 1  (2:0,1:2,2:1,2:0)         

                                                                            

                                                                           

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

                          

I miejsce – Gimnazjum Nr 1I  – Igor Kubiaczyk 2000, Sergiusz Maciaszek 2000

II miejsce – Gimnazjum Nr 10I  – Wiktor Przybylski 1998, Adrian Wolf 1998

III miejsce – Gimnazjum Nr 3  – Bartosz Gwóźdź 1998, Piotr Chałaj 1998

IV miejsce – Gimnazjum Nr 7  – Michał Wawrzyniak 1999, Grabowski Marcin

                                                         1999

V-VI miejsce – Gimnazjum Nr 2   – Jonasz Gulczyński 2000, Łukasz Jarych 2000

                          Gimnazjum Nr 9  – Jakub Skuriat 1999, Kacper Zmyślony 1999

VII-VIII miejsce – Gimnazjum Nr 10II – Adrian Przybył 1999, Adrian Furman 1998                                                   

                              Gimnazjum Edukator  – Jakub Bruś 1999, Maciej Antczak 1998

IX-X miejsce – Gimnazjum Nr 4 – Oktawiusz Rosiński 1998, Sebastian Mazur

                                                           1998

                         Gimnazjum Nr 7II – Michał Szczepański 1999, Mateusz Grabowski

                                                             2000