MISTRZOSTWA MIASTA KALISZA
W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW SZKOŁY PODSTAWOWE.
Mecze rozegrano w Szkole Podstawowej nr.7 w Kaliszu ul. Robotnicza 5.
Rozgrywki grupowe :
S.P -7 vs S.P- 9 47 – 12
S.P -9 vs S.P – 10 32 - 16
------------------------------------------------------------------
S.P – 7 vs S.P – 10 39 - 4
Kolejność w grupie:
I m S.P -7
II m S.P-9
III m S.P- 10
Finał :
S.P-7 vs S.P- 6 10 – 9
S.P- 17 vs S.P - 9 20 – 10
Mecz o III miejsce
S.P-9 vs S.P –6 12 – 31
Mecz o I miejsce
S.P – 7 vs S.P- 17 16 – 4
Kolejność końcowa:
I m S.P – 7
II m S.P -17
III m S.P- 6
IV m S.P- 9
V m SP 18
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MISTRZOSTWA MIASTA KALISZA
W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
SZKOŁY PODSTAWOWE.
Mecze rozegrano w Szkole Podstawowej nr.7 w Kaliszu ul. Robotnicza 5.
Rozgrywki grupowe A :
S.P -7 vs S.P- 6 18 – 32
Kolejność w grupie:
I m S.P -6
II m S.P-7
Rozgrywki grupowe B :
S.P -10 vs S.P- 12 21 – 3
S.P -18 vs S.P – 10 12 - 24
S.P – 18 vs S.P – 12 13 - 8
Kolejność w grupie:
I m S.P -10
II m S.P-18
-----------------------------------------------------------
III m S.P- 12
Finał :
S.P-7 vs S.P- 10 8 – 26
S.P- 18 vs S.P - 6 6 – 18
Mecz o III miejsce
S.P-7 vs S.P –18 26 – 20
Mecz o I miejsce
S.P –10 vs S.P- 6 21 – 12
Kolejność końcowa:
I m S.P – 10
II m S.P -6
III m S.P- 7
IV m S.P- 18
V m SP 12
Komunikat
Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców szkół podstawowych – miasto Kalisz
Zgłoszone zespoły i podział na grupy:
Dziewczęta
Grupa A - SP 18, 12, 13, 10
Grupa B - SP 16, 6, 7
Terminarz rozgrywek
Grupa A – 18.03.2014r godz. 9.00 sala SP 7
Grupa B - 17.03.2014r godz. 12.00 sala SP 7
Do finału miasta awansują dwa pierwsze zespoły z grup A i B.
Finał miasta 20.03.2014r godz. 9.00 – sala SP 7.
Chłopcy
Grupa A – SP 18, 14, 17, 6
Grupa B – SP 13, 9, 10, 7
Terminarz rozgrywek
Grupa A – 18.03.2014r godz. 13.45 sala SP 17
Grupa B – 17.03.2014r godz. 9.00 sala SP 7
Do finału miasta awansują dwa pierwsze zespoły z grup A i B.
Termin i miejsce finału zostanie ustalony po grach eliminacyjnych.