Komunikat
Liga LA SP gr. biała 04.10.2013r.
Klasyfikacja po I rzucie
miejsce |
szkoła |
I rzut |
II rzut |
III rzut |
suma |
1 |
SP 14 |
295 |
|
|
|
2 |
SP 12 |
167 |
|
|
|
3 |
SP 11 |
126 |
|
|
|
4 |
SP 10 |
121 |
|
|
|
5 |
SP 1 |
64 |
|
|
|
6 |
SP 2 |
37 |
|
|
|
7 |
SP 9 |
0 |
|
|
|
Uwagi:
Odebrano punkty za nie przestrzeganie regulaminu następującym szkołom :
SP 14 – Przekroczony limit startujących klasy IV dziewcząt
SP 12 – przekroczony limit startujących klasy VI dziewcząt.
Dziewczęta
60/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
MARIA |
LISIECKA |
SP14 |
9.45 |
0 |
2 |
OLA |
KUBASIK |
SP14 |
9.81 |
7 |
3 |
Marika |
Tomaszewska |
SP 1 |
9.91 |
5 |
4 |
MAJA |
KUBALA |
SP14 |
9.99 |
4 |
5 |
Nikola |
Przybył |
SP 12 |
10.09 |
3 |
6 |
DOBRUSIA |
WANAT |
SP14 |
10.62 |
2 |
7 |
Oliwia |
Moras |
SP 12 |
10.92 |
|
|
Weronika |
Rataj |
SP 12 |
10.97 |
PK |
|
Katarzyna |
Matlak |
SP 14 |
11.03 |
PK |
60/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
AGATA |
MACIEJEWSKA |
SP14 |
9.40 |
7 |
2 |
Nina |
Pawlak |
SP 12 |
9.60 |
5 |
3 |
NIKOLA |
DANIKOWSKA |
SP14 |
9.82 |
4 |
4 |
Nikola |
Witczak |
SP 12 |
9.90 |
3 |
5 |
NIKOLA |
MARCINIAK |
SP14 |
10.00 |
2 |
6 |
Julia |
Henrysiak |
Sp 10 |
10.15 |
1 |
7 |
Weronika |
Zimniak |
Sp 10 |
10.67 |
|
8 |
KLAUDIA |
Janowska |
SP 10 |
11.36 |
|
9 |
Julianna |
Przybył |
sp 10 |
11.84 |
|
60/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
KLAUDIA |
DANIKOWSKA |
SP14 |
8.70 |
7 |
2 |
OLA |
SKARUPA |
SP14 |
9.21 |
5 |
3 |
Wiktoria |
Kramarska |
Sp 10 |
9.34 |
4 |
4 |
KAROLINA |
BARTOSZCZYK |
SP11 |
9.53 |
3 |
5 |
ANNA |
ZADWORNA |
SP11 |
9.63 |
2 |
6 |
NIKOLA |
SITKO |
SP14 |
9.64 |
1 |
7 |
Natalia |
Stasiak |
SP 1 |
10.10 |
|
8 |
Wiktoria |
Rubas |
SP 12 |
10.16 |
|
9 |
Aleksandra |
Eszrych |
SP11 |
11.11 |
|
300/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
ALEKSANDRA |
ANTONIAK |
SP11 |
62.91 |
7 |
2 |
KATARZYNA |
NAWROCKA |
SP11 |
63.12 |
5 |
3 |
NATALIA |
ŚWIDERSKA |
SP14 |
66.01 |
4 |
4 |
GABRIELA |
ZDUNIAK |
SP11 |
71.39 |
3 |
300/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
NATALIA |
BEGERT |
SP14 |
57.93 |
7 |
2 |
Natalia |
Pilarczyk |
SP 12 |
61.90 |
5 |
3 |
Katarzyna |
Łuczak |
SP 14 |
63.80 |
4 |
300/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Karolina |
Figlak |
SP 2 |
53.80 |
7 |
2 |
Maria |
Dolat |
SP11 |
58.57 |
5 |
3 |
NATALIA |
BRZEZIŃSKA |
SP14 |
59.81 |
4 |
4 |
Aleksandra |
Trawczyńska |
SP 12 |
61.11 |
3 |
5 |
Iza |
Stanisławska |
SP 12 |
63.13 |
2 |
6 |
Klaudia |
Grabowska |
SP 12 |
64.01 |
1 |
7 |
JULIA |
WALCZYŃSKA |
SP14 |
65.85 |
|
8 |
Roksana |
Kasprzak |
SP11 |
70.12 |
|
600/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Ola |
Bartosik |
Sp 10 |
2.20.30 |
7 |
2 |
Ulatowska |
Laura |
Sp 10 |
2.24.22 |
5 |
3 |
Maja |
Brzuchalska |
Sp 10 |
2.25.30 |
4 |
4 |
Światkowska |
Agata |
Sp 10 |
2.34.44 |
3 |
5 |
Asia |
Szableska |
Sp 10 |
2.52.68 |
2 |
6 |
Weronika |
Pestka |
SP 12 |
2.55.60 |
1 |
7 |
Wiktoria |
Witczak |
Sp 10 |
2.59.02 |
|
8 |
OLA |
CIEŚLAK |
SP14 |
3.31.13 |
|
600/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
WIKTORIA |
PILCH |
SP14 |
2.32.62 |
7 |
2 |
Wanessa |
Gierlach |
SP 12 |
2.35.84 |
5 |
600/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Oliwia |
Kocemba |
SP 2 |
2.10.02 |
7 |
2 |
Gabriela |
Kranc |
SP 2 |
2.12.04 |
5 |
3 |
Patrycja |
Marczak |
Sp 10 |
2.14.38 |
4 |
4 |
Ania |
Mrowińska |
Sp 10 |
2.15.18 |
3 |
5 |
LIWIA |
WOJCIECHOWSKA |
SP14 |
2.20.20 |
2 |
6 |
Nikola |
Kusińska |
SP 12 |
2.28.86 |
1 |
7 |
Martyna |
Kołodziejczyk |
SP 12 |
2.37.28 |
|
W dal/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
OLA |
KUBASIK |
SP14 |
3.56 |
7 |
2 |
Weronika |
Pestka |
SP 12 |
3.00 |
5 |
3 |
NATALIA |
ŚWIDERSKA |
SP14 |
2.96 |
4 |
4 |
Nikola |
Przybył |
SP 12 |
2.86 |
3 |
5 |
Weronika |
Rataj |
SP 12 |
2.81 |
2 |
6 |
Joanna |
Haładyn |
SP 12 |
2.70 |
1 |
7 |
GABRIELA |
ZDUNIAK |
SP11 |
2.63 |
|
8 |
DOBRUSIA |
WANAT |
SP14 |
2.60 |
|
9 |
KASIA |
MATLAK |
SP14 |
2.45 |
|
W dal/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Agata |
Maciejewska |
SP 14 |
3.71 |
7 |
2 |
Nina |
Pawlak |
SP 12 |
3.59 |
5 |
3 |
Wanessa |
Gierlach |
SP 12 |
3.54 |
4 |
4 |
Nikola |
Witczak |
SP 12 |
3.30 |
3 |
5 |
NIKOLA |
MARCINIAK |
SP14 |
3.22 |
2 |
6 |
Weronika |
Zimniak |
Sp 10 |
3.21 |
1 |
7 |
Julia |
Henrysiak |
Sp 10 |
3.19 |
|
8 |
NATALIA |
BEGERT |
SP14 |
3.10 |
|
9 |
Natalia |
Pilarczyk |
SP 12 |
3.09 |
PK |
10 |
Klaudia |
Janowska |
SP 10 |
3.00 |
|
11 |
Julianna |
Przybył |
SP 10 |
2.90 |
|
W dal/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Wiktoria |
Kramarska |
Sp 10 |
3.84 |
7 |
2 |
Margarita |
Nowak |
SP 2 |
3.80 |
5 |
3 |
LIWIA |
WOJCIECHOWSKA |
SP14 |
3.70 |
4 |
4 |
Karolina |
Bartoszczyk |
SP 11 |
3.69 |
3 |
5 |
JULIA |
DOLAK |
SP11 |
3.62 |
2 |
6 |
Klaudia |
Grabowska |
SP 12 |
3.52 |
1 |
7 |
NIKOLA |
SITKO |
SP14 |
3.50 |
|
8 |
Aleksandra |
Trawczyńska |
SP 12 |
3.46 |
|
9 |
ANNA |
ZADWORNA |
SP11 |
3.05 |
|
10 |
Natalia |
Stasiak |
SP 1 |
3.03 |
|
Wzwyż/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Julia |
Haładyn |
SP 14 |
105 |
7 |
2 |
OLA |
CIEŚLAK |
SP14 |
100 |
5 |
3 |
MAJA |
KUBALA |
SP14 |
95 |
4 |
Wzwyż/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Katarzyna |
Łuczak |
SP14 |
105 |
7 |
Wzwyż/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
NATALIA |
BRZEZIŃSKA |
SP14 |
115 |
7 |
2 |
ZOFIA |
HENDRYSIAK |
SP11 |
110 |
5 |
3 |
Maria |
Dolat |
SP 11 |
105 |
4 |
4 |
OLA |
SKARUPA |
SP14 |
105 |
3 |
5 |
Natalia |
Rareta |
SP 2 |
105 |
2 |
6 |
JULIA |
WALCZYŃSKA |
SP14 |
100 |
1 |
7 |
Karolina |
Figlak |
SP 2 |
100 |
|
7 |
Aleksandra |
Eszrych |
SP 11 |
100 |
|
p. pal/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
MARIA |
LISIECKA |
SP14 |
29.10 |
7 |
2 |
Malwina |
Adamczyk |
SP 12 |
26.40 |
5 |
3 |
Oliwia |
Moras |
SP 12 |
25.00 |
4 |
4 |
Marika |
Tomaszewska |
SP1 |
15.50 |
3 |
5 |
KLAUDIA |
OLEJNICZAK |
SP11 |
14.00 |
2 |
6 |
KATARZYNA |
NAWROCKA |
SP11 |
14.00 |
1 |
p. pal/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
NIKOLA |
DANIKOWSKA |
SP14 |
24.40 |
7 |
2 |
Natalia |
Pilarczyk |
SP 12 |
19.00 |
5 |
p. pal/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
KLAUDIA |
DANIKOWSKA |
SP14 |
27.40 |
7 |
2 |
MARTYNA |
KOŁODZIEJCZYK |
SP 12 |
26.71 |
0 |
3 |
WIKTORIA |
RUBAS |
SP 12 |
26.70 |
5 |
4 |
Ewelina |
Pinczewska |
SP 12 |
26.20 |
4 |
5 |
ROKSANA |
KASPRZAK |
SP11 |
24.30 |
3 |
SZTAFETY
miejsce |
szkoła |
wynik |
pkt |
kl. IV |
|
|
|
1 |
SP 14 |
2.04.66 |
10 |
2 |
SP 10 |
2.09.42 |
8 |
3 |
SP 11 |
2.13.54 |
6 |
4 |
SP 12 |
2.24.72 |
4 |
KL. V |
|
|
|
1 |
SP 14 |
1.59.52 |
10 |
2 |
SP 12 |
2.06.87 |
8 |
3 |
SP 10 |
2.14.27 |
6 |
KL. VI |
|
|
|
1 |
SP 14 |
1.51.41 |
10 |
2 |
SP 2 |
1.56.37 |
8 |
3 |
SP 10 |
2.01.23 |
6 |
4 |
SP 11 |
2.04.02 |
4 |
5 |
SP 12 |
2.04.73 |
2 |
Chłopcy
60pł
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
|
Michał |
Gramczewski |
SP 14 |
11.25 |
PK |
1 |
Adam |
Kaliciński |
SP14 |
11.48 |
7 |
60/IV
miejsce |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
pkt |
1 |
Tobiasz |
Wróblewski |
Sp 10 |
9.45 |
7 |
2 |
Mikołaj |
Wieczorek |
Sp 10 |
9.66 |
5 |
3 |
Filip |
Szulgo |
SP1 |
9.76 |
4 |
4 |
Norbert |
Borzymowski |
SP1 |
10.13 |
3 |
5 |
WIKTOR |
TOMASIK |
SP11 |
10.18 |
2 |
6 |
Michał |
Grzegorski |
SP14 |
10.28 |
1 |
7 |
Kamil |
Zakrzewski |
SP14 |
10.36 |
|
8 |
Jakub |
Piorunowski |
SP 12 |
10.48 |
|
9 |
Janatan |
Konarski |
SP14 |
10.50 |
|
10 |
Igor |
Koniusz |
SP14 |
10.62 |
|
11 |
Szymon |
Lazarek |
SP14 |
10.86 |
|
12 |
Adrian |
Mróz- Żurowski |
SP 12 |
11.04 |
|
13 |
KAMIL |
KNOP |
SP11 |
11.41 |
|
14 |
Daniel |
Wytwer |
Sp 10 |
11.45 |
|
15 |
Patryk |
Andrzejak |
SP11 |
11.90 |
|
60/V
miejsce |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
pkt |
1 |
Jakub |
Niklas |
Sp 10 |
9.10 |
7 |
2 |
OSKAR |
DĄBROWSKI |
SP11 |
9.31 |
5 |
3 |
Bartek |
Rzadkowolski |
SP14 |
9.35 |
4 |
4 |
Maksymilian |
Kurzawa |
SP14 |
9.69 |
3 |
5 |
Paweł |
Gilak |
SP 12 |
10.16 |
2 |
6 |
Mateusz |
Kaleta |
SP14 |
10.61 |
1 |
7 |
Kacper |
Skoneczka |
SP1 |
10.62 |
|
60/VI
miejsce |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
pkt |
1 |
DAWID |
BIEGLIK |
SP11 |
8.70 |
7 |
2 |
Jakub |
Sobański |
SP 12 |
8.96 |
5 |
3 |
ŁUKASZ |
JUSZCZAK |
SP11 |
9.00 |
4 |
4 |
FILIP |
BIEGLIK |
SP11 |
9.10 |
3 |
5 |
Jakub |
Małecki |
SP 12 |
9.52 |
2 |
6 |
Wiktor |
Grygorcewicz |
Sp 10 |
9.68 |
1 |
7 |
Jakub |
Bieliński |
SP 2 |
9.74 |
|
8 |
Dominik |
Pakulski |
SP14 |
9.78 |
|
9 |
Klaudiusz |
Marchwacki |
SP1 |
9.86 |
|
10 |
TOMASZ |
CEBULSKI |
SP 14 |
10.26 |
|
11 |
Jakub |
Wolny |
SP1 |
10.71 |
|
300/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Adam |
Paczkowski |
SP 12 |
56.13 |
7 |
2 |
DAWID |
DOPIERALSKI |
SP11 |
56.20 |
5 |
3 |
Łukasz |
Kardoliński |
SP14 |
56.65 |
4 |
4 |
Aleksander |
Walaszczyk |
SP1 |
57.50 |
3 |
5 |
Marcel |
Markowski |
SP1 |
62.98 |
2 |
300/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Klaudiusz |
Zawadzki |
SP 12 |
54.75 |
7 |
2 |
MICHAŁ |
KOWALSKI |
SP11 |
54.84 |
5 |
3 |
Cezary |
Wytwer |
Sp 10 |
56.92 |
4 |
4 |
Wiktor |
Przbył |
SP 12 |
57.05 |
3 |
5 |
Paweł |
Grabowski |
Sp 10 |
58.35 |
2 |
6 |
Piotr |
Pędzieszczak |
SP14 |
59.34 |
1 |
7 |
KLAUDIUSZ |
SOBALA |
SP11 |
59.72 |
|
8 |
SZYMON |
BONUSIAK |
SP 12 |
61.10 |
|
9 |
Bartosz |
Sobczak |
SP14 |
66.58 |
|
300/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Kacper |
Górski |
SP14 |
51.90 |
7 |
2 |
Jakub |
Krysiak |
SP14 |
52.21 |
5 |
3 |
Damian |
ślusarczyk |
SP 12 |
53.80 |
4 |
4 |
Wiktor |
Matysiak |
SP 12 |
54.10 |
3 |
5 |
Adrian |
Trzepacz |
Sp 10 |
54.72 |
2 |
6 |
Bolesław |
Kamiński |
SP1 |
54.90 |
1 |
7 |
Wojciech |
Kaczor |
Sp 10 |
55.65 |
|
8 |
Maciej |
Przybył |
SP 10 |
58.60 |
|
1000/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Kamil |
Kordek |
SP14 |
4.02.14 |
7 |
|
Piotr |
Wasiak |
SP14 |
4.03.74 |
PK |
2 |
Dominik |
Pakulski |
SP 14 |
4.10.40 |
5 |
3 |
Eryk |
Ubych |
SP1 |
4.19.15 |
4 |
4 |
Szymon |
Tomczak |
SP 10 |
4.32.97 |
3 |
W dal/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Michał |
Grzegorski |
SP14 |
3.44 |
7 |
2 |
Aleksander |
Walaszczyk |
SP 1 |
3.41 |
5 |
3 |
WIKTOR |
TOMASIK |
SP11 |
3.35 |
4 |
4 |
Jakub |
Piorunowski |
SP 12 |
3.34 |
3 |
5 |
Adam |
Paczkowski |
SP 12 |
3.34 |
2 |
6 |
Filip |
Szulgo |
SP 1 |
3.26 |
1 |
7 |
Igor |
Koniusz |
SP14 |
3.14 |
|
8 |
Łukasz |
Kardoliński |
SP14 |
3.11 |
|
9 |
Adrian |
Mróz-Żurawski |
SP 12 |
3.02 |
|
10 |
KAMIL |
KNOP |
SP11 |
2.54 |
|
W dal/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Bartek |
Rzadkowolski |
SP14 |
3.91 |
7 |
2 |
Cezary |
Wytwer |
Sp 10 |
3.81 |
5 |
3 |
Ewin |
Zuch |
SP 12 |
3.62 |
4 |
4 |
Jakub |
Niklas |
Sp 10 |
3.49 |
3 |
5 |
Paweł |
Grabowski |
Sp 10 |
3.41 |
2 |
6 |
Paweł |
Gilak |
SP 12 |
3.40 |
1 |
7 |
Szymon |
Bonusiak |
SP 12 |
3.33 |
|
8 |
Maksymilian |
Kurzawa |
SP14 |
3.32 |
|
9 |
Wiktor |
Przybył |
SP 12 |
3.23 |
|
10 |
Piotr |
Pędzieszczak |
SP14 |
3.14 |
|
11 |
Mateusz |
Kaleta |
SP14 |
2.96 |
|
W dal/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Mateusz |
Krysiak |
SP14 |
4.16 |
7 |
2 |
Kacper |
Górski |
SP14 |
4.04 |
5 |
3 |
Eryk |
Ubych |
SP 1 |
3.99 |
4 |
4 |
Jakub |
Sobański |
SP 12 |
3.91 |
PK |
5 |
ŁUKASZ |
JUSZCZAK |
SP11 |
3.78 |
3 |
6 |
Adrian |
Trzepacz |
Sp 10 |
3.50 |
2 |
7 |
Kamil |
Kordek |
SP14 |
3.45 |
1 |
Wzwyż/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Dawid |
Bieglik |
SP 11 |
121 |
7 |
2 |
Tomasz |
Cebulski |
SP 14 |
105 |
5 |
3 |
Piotr |
Wasiak |
SP 14 |
105 |
4 |
4 |
Jakub |
Krysiak |
SP 14 |
100 |
PK |
p. pal/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Krystian |
Suwała |
SP 12 |
40.00 |
7 |
2 |
Norbert |
Borzymowski |
SP1 |
36.30 |
5 |
3 |
DAWID |
DOPIERALSKI |
SP11 |
32.40 |
4 |
4 |
Janatan |
Konarski |
SP14 |
31.60 |
3 |
5 |
Marcel |
Markowski |
SP1 |
30.60 |
2 |
6 |
Tobiasz |
Wróblweski |
Sp 10 |
30.50 |
1 |
7 |
WOJCIECH |
ZDOBYCH |
SP11 |
30.40 |
|
8 |
Kamil |
Zakrzewski |
SP14 |
30.00 |
|
9 |
Patryk |
Andrzejak |
SP 11 |
29.90 |
|
10 |
Szymon |
Lazarek |
SP14 |
29.00 |
|
11 |
Daniel |
Wytwer |
Sp 10 |
28.70 |
|
p. pal/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Oskar |
Dąbrowski |
SP 11 |
43.30 |
7 |
2 |
Bartek |
Sobczak |
SP14 |
39.90 |
5 |
3 |
Kacper |
Skoneczka |
SP1 |
36.40 |
4 |
4 |
Klaudiusz |
Zawadzki |
SP 12 |
36.20 |
3 |
5 |
Wiktor |
Przybył |
SP 12 |
35.00 |
2 |
6 |
Adam |
Jerzak |
SP 11 |
32.50 |
1 |
7 |
Paweł |
Gilak |
SP 12 |
28.10 |
|
p. pal/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Domink |
Pakulski |
SP14 |
46.50 |
7 |
2 |
Jakub |
Sobański |
SP 12 |
46.40 |
5 |
3 |
Bolesław |
Kamiński |
SP1 |
43.70 |
4 |
4 |
Jakub |
Bieliński |
SP 2 |
41.50 |
3 |
5 |
Jakub |
Małecki |
SP 12 |
40.00 |
2 |
6 |
Adam |
Kaliciński |
SP14 |
38.20 |
1 |
7 |
Jakub |
Wolny |
SP 1 |
38.00 |
|
8 |
Wiktor |
Matysiak |
SP 12 |
38.00 |
|
9 |
Wiktor |
Grygorcewicz |
Sp 10 |
37.50 |
|
10 |
Michał |
Granczewski |
SP 12 |
36.80 |
|
11 |
Maciej |
Przybył |
Sp 10 |
36.40 |
|
12 |
Klaudiusz |
Marchwacki |
SP1 |
36.00 |
|
13 |
Filip |
BIEGLIK |
SP 11 |
35.00 |
|
14 |
Wojciech |
Kaczor |
Sp 10 |
24.90 |
|
SZTAFETY
miejsce |
szkoła |
wynik |
pkt |
kl. IV |
|
|
|
1 |
SP 1 |
2.03.85 |
10 |
2 |
SP 14 |
2.04.31 |
8 |
3 |
SP 11 |
2.14.40 |
6 |
KL. V |
|
|
|
1 |
SP 10 |
1.57.03 |
10 |
2 |
SP 12 |
1.59.37 |
8 |
3 |
SP 11 |
1.59.38 |
6 |
4 |
SP 14 |
2.01.70 |
4 |
KL. VI |
|
|
|
1 |
SP 14 |
1.47.04 |
10 |
2 |
SP 12 |
1.50.95 |
8 |
3 |
SP 10 |
1.56.28 |
6 |
4 |
SP 1 |
2.02.38 |
4 |
5 |
SP 11 |
2.04.43 |
2 |